nano natanz

محصولات نانو در نطنز

شامپو فرش نانو

شامپو فرش معجزه آسای نانو 
شامپو فرش نانو
نانو تکنولوژی تخصص ماست
فرش ها و موکت های شما ساختار و موادی دارند که آنها را تبدیل به محیطی بسیار مناسب برای تولید و تکثیر انواع بیماری ها و عوامل حساسیت زا میکند و این امر سبب بروز حساسیت و بیماری های پوستی و همچنین بروز قارچ پوستی در انسان ها و به مراتب بیشتر در کودکان می شود.
همچنین فعالیت میکرو ارگانیسم ها (میکروب های بسیار ریز در لابه لای بافت فرش ) در فرش باعث ایجاد بوهای نامطبوع ، تغییر رنگ و تسریع در پوسیدگی و تخریب فرش می گردد.
دیگران نگران رشد قارچ ها و میکروب ها و موجودات مضری که فرش ها و موکت های شما بهترین محل برای رشد و تکثیر آنهاست نباشید ما با استفاده از تکنولوژی نانو نقره زندگی ایده آل شما را فراهم می آوریم .
لازم به توضیح است که فرش ها و موکت های شما دارای منافذ و سوراخ های بیشماری می باشند و این امر به همراه محیط خارج از نور و معمولا مرطوب مکان بسیار مناسبی را برای رشد میکروب ها و انواع و اقسام باکتری ها و قارچ ها فراهم می آورد.
همچنین فراموش نکنید که به هر حال ریختن غذا و آب و شربت و بطور کلی مواد خوراکی بر روی فرش و موکت اجتناب ناپذبر است.
شما برای جلوگیری از این امر و حفظ بهداشت محیط زندگیتان دست بکار می شوید و به استفاده از شامپو فرش روی می آورید .البته قالیشویی و موکتشویی نیز در دسترس هستند البته اگر مایل به پرداخت هزینه ای هنگفت باشید.
حال اگر بخواهید از شامپو فرش استفاده کنید بطور موقت فرش و موکت خود را پاک و ضد عفونی خواهید کرد اما این پاکیزگی تا به کی دوام خواهد آور و سلامت شما را تضمین خواهد کرد.
اگر از شامپو فرش نانو استفاده کنید این مزیت بلقوه یعنی ماندگاری طولانی خاصیت آنتی میکروبیال ( ضد میکروب )شما را شگفت زده خواهد کرد.شامپو فرش نانو با استفاده از تکنولوژی نانو نقره نه تنها فرش و موکت شما را در زمان ، پاک و ضد عفونی میکند بلکه فرش و موکت شستشو شده برای مدت بسیار طولانی تری نسبت به فرش شسته شده با شامپو فرش معمولی ضد بو و ضد میکروب و به صورت ضد عفونی شده باقی میماند و از رشد و نمو میکروب ها و قارچها و انواع حشرات حساسیت زا و مخل سلامتی شما در ان جلوگیری می شود. ماندگاری خاصیت آنتی میکروبیال بسته به محیطی که فرش و موکت قرار دارند متفاوت است مثلا این مدت در محیطی که زیاد روی فرش و موکت آلودگی ایجاد مشود کمتر خواهد بود و باید بیشتر از شامپو فرش نانو استفاده کرد .
خاصیت ضد میکروبی یا آنتی میکروبیال
این امر بدین صورت انجام میگیرد که ذرات به شدت کوچک شده نقره ( نانو نقره ) موجود در شامپو فرش نانو در حین شستشو به الیاف و بافت فرش و موکت شما اضافه شده و در آن باقی می مانند و همین ذرات هستند که به جنک میکروب ها و قارچ خا رفته و محیطی ضدمیکروب را به وجود می آورند.لازم به ذکر نیست که عمر این ذرات به اندازه عمر خود عنصر نقره می باشد و همچنین همانند نقره هیچگونه عوارض شیمیایی و حساسیتی روی پوست شما ندارند. 
  
+ نوشته شده در  شنبه سوم دی ۱۳۹۰ساعت 10:54  توسط تبریزی نژاد  |